چهارشنبه , مرداد ۱۳ ۱۴۰۰
خانه / مقالات / معرفی برترین نرم افزار فست فود برای مدیریت فست فود و کافی شاپ

معرفی برترین نرم افزار فست فود برای مدیریت فست فود و کافی شاپ

نرم افزار مدیریت فست فود و مدیریت کافی شاپ

 %D9%86%D8%B1%D9%85 %D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1 %D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86 %D9%81%D8%B3%D8%AA %D9%81%D9%88%D8%AF %DA%A9%D8%A7%D9%81%DB%8C %D8%B4%D8%A7%D9%BE 905x255 معرفی برترین نرم افزار فست فود برای مدیریت فست فود و کافی شاپ

نرم افزار فست فود و کافی شاپ، محصولی از عارف رایانه جهت حسابداری و مدیریت انواع مراکز فست فود و کافی شاپ می باشد.

فست فود و کافی شاپ داران توسط این نرم افزار می توانند به سادگی و در کوتاه ترین زمان، برای مشتریان خود فیش صندوق صادر کرده، و بخش صندوق و انبارگردانی فست فود و کافی شاپ خود را مدیریت نمایند. تعریف انواع کالا و نوشیدنی، تعریف پیک،فروش سالن،انبارداری، صدور انواع فاکتور، چاپ فیش صندوق و آشپزخانه و … از امکانات مهم نرم افزار حسابداری فست فود و کافی شاپ عارف رایانه می باشد. .

نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه مجهز به سیستم سامانه پیام کوتاه و سیستم کالرآیدی می باشد و می تواند به طور خودکار برای مشتریان پیامک های یادآوری، صورتحساب و … ارسال نماید و از طرفی مشخصات فرد تماس گیرنده با فست فود و کافی شاپ را از طریق تلفن شناسایی و برای منشی نمایش داده و به راحتی برای ایشان فیش غذا صادر نماید نماید.

درباره نرم افزار فست فود

نرم افزار مدیریت فست فود و کافی شاپ عارف رایانه نرم افزاری است که توسط شرکت عارف رایانه جهت مدیریت فست فود و کافی شاپ تولید شده است.
این نرم افزار با مجهز بودن به سیستم کالرآیدی و پیامک تمام امور فست فود ها و کافی شاپ ها را حسابداری و مدیریت می نماید. فست فود داران و کافی شاپ داران می توانند به راحتی منوی روزانه فروش خود را در این سیستم تعریف و دسته بندی نموده و در مدت زمان کوتاه برای مراجعین یا مشتریان فست فود خود فاکتورهای فروش صادر نماید و از لیست فاکتورهای فروش خود گزارشات جامع صندوق تهیه نمایندو
در نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه، شما قادر هستید کلیه فاکتورهای خرید فروش از منوی روزانه خود را در سیستم ثبت کرده و از خرید و فروش و موجودی کالاهای خود گزارش تهیه نمایئد. این نرم افزار با دسترسی سریع و محیط ساده به شما امکان دقت و امنیت بالاتر در مدیریت فروش مرکز را فراهم می کند. با این نرم افزار کافی شاپ و فست فود دیگر نگرانی از بابت گزارش ریز فاکتور ها نخواهید داشت همچنین سرویس دهی به مشتریان شما سریع تر و دقیق تر انجام می گیرد.
نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه با بیش از  ۸ سال سابقه اجرایی، هر ساله با امکانات جدید تر ارائه می گردد در حال حاضر نسخه ۲۰۱۶ این برنامه در بسیاری از فست فود و کافی شاپ های ایران و خارج از ایران نصب و در حال استفاده می باشد.
قیمت نرم افزار مدیریت فست فود و کافی شاپ نسبت به نرم افزار های مشابه تولید شده، بسیار ارزان تر بوده و تا کنون بابت پشتیبانی و ارائه آپدیت های جدید در سالهای آتی استفاده از آن، هیچگونه هزینه اضافی از کاربران دریافت نگردیده است. کادر پشتیبانی و توسعه این نرم افزار مفتخر است به اینکه بخشی از مشتریان این محصول را توسط معرفی کاربران در حال استفاده آن بدست آورده است.

ویژگی های کلی نرم افزار مدیریت فست فود و کافی شاپ عارف رایانه

امکان نصب و راه اندازی آسان در کمتر از چند دقیقه توسط هر کاربر و رابط کاربری ساده و کاربر پسند (User friendly) جهت یادگیری سریع
امکان نصب و استفاده به صورت “تحت شبکه” و بر روی بیش از یک رایانه (ثبت و تغییر اطلاعات بر روی رایانه منشی و مدیریت به طور همزمان)
داری راهنمای کامل از مرحله نصب و راه اندازی تا استفاده (بصورت داکیومنت و فیلم)
سرعت بالا در صدور و پرینت چک و امکان تهیه گزارشات متنوع از وضعیت و صورتحساب چک های پرداختی و دریافتی
مجهز به سامانه پیام کوتاه و ارسال پیامک های یاد آوری و گزارشات حسابداری برای بیماران، کاربران و مدیران تعریف شده
امنیت بالا در نگهداری از اطلاعات ثبت شده و مدیریت کاربران با سطوح دسترسی مختلف
بروز رسانی خودکار نرم افزار از طریق وب سایت عارف رایانه در کمتر از چند دقیقه
پشتیبانی آنلاین توسط ایمیل، سامانه پیام کوتاه و نرم افزار ریموت از راه دور توسط کارشناسان

امکانات اصلی نرم افزار فست فود و کافی شاپ

امکان تعریف و گروه بندی کالا و غذاهای روزانه فست فود و کافی شاپ و فروشگاه های غذا و کالا
امکان تعیین سقف فروش روزانه برای یک کالا یا غذای خاص
امکان تعریف پیک جهت فروش به خارج از فست فود و کافی شاپ یا کافی شاپ
امکان تعریف میز جهت فروش و گزارش گیری از فروش داخل فست فود و کافی شاپ و فست فود
سیستم فروش روزانه و صدور فاکتور فروش (فیش غذا) روزانه در کوتاه ترین زمان و دسترسی آسان
سیستم انبارداری و کنترل ورود و خروج کالا از انبار (ثبت فاکتورهای خرید ، رسید انبار و …)
امکان تعریف پیک موتوری ، میز نامحدود جهت فروش داخل و خارج از فست فود و کافی شاپ
امکان تهیه گزارش از فروش روزانه فست فود و کافی شاپ با قابلیت تفکیک نوع کالا ، پیک ، اپراتور و …
امکان تهیه از صورتحساب مشتریان ، بانک و صندوق ، پیک های موتوری
امکان تعریف کاربران با سطوح دسترسی مختلف توسط مدیر سیستم
امکان فروش غذا از طریق دستگاه کالرآیدی
امکان طراحی قبض اختصاصی توسط مدیر سیستم
دفترچه یادداشت جهت ثبت قرارها و یادداشت های روزانه با قابلیت جستجو و چاپ
سیستم چاپ چک و مدیریت حسابهای بانکی کاربران
سیستم کنترل و مدیریت کاربران استفاده کننده از نرم افزار
سیستم گزارش ساز پویا و امکان تهیه گزارشات متنوع از قسمت های مختلف برنامه با توجه به نیاز مدیر فست فود و کافی شاپ
سیستم Caller-ID و مانیتورینگ خطوط تلفن مرکز
سامانه پیام کوتاه جهت ارسال و دریافت پیامک از طریق خطوط SMS با پیش شماره های ۳۰۰۰ و ۱۰۰۰
سیستم پشتیبانی خودکار و تهیه فایل پشتیبان از اطلاعات برنامه بصورت زمانبندی شده

نرم افزار فست فود و کافی شاپ

fast food software معرفی برترین نرم افزار فست فود برای مدیریت فست فود و کافی شاپ

چند سالی است که بحث تجهیز کردن فست فود ها و کافی شاپ ها یکی از امور مهم مدیران این مراکز گشته است. استفاده از نرم افزار فست فود در بعضی از فست فود ها آنقدر مهم شده است که بسیاری از این مراکز قادر به پاسخگویی مشتریان خود نیستند! نرم افزار فست فود تولید شده تا هزاران مشتری حضوری و تلفنی بدون اتلاف وقت سرویس دهی شده و گزارشات جامع برای مدیریت فست فود یا کافی شاپ ارائه گردد. شاید در گذشته تعداد مراجعین به فروشگاه های فست فود مثل این روزها نبوده باشد و ازدهام جمعیت طرفدار این نوع غذاها و کندی سیستم پاسخگویی، تولید کنندگان نرم افزار را بر این داشت تا یک محصول کاربردی برای این منظور تولید کنند. در حال حاضر نرم افزار های بسیاری در این زمینه تولید شده که یکی از پرکاربردترین آنها نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه می باشد.

چرا نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه؟

fast food management software معرفی برترین نرم افزار فست فود برای مدیریت فست فود و کافی شاپ

عارف رایانه با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز تولید نرم افزار و مشاوره با مدیران فست فودها و کافی شاپ ها، نیاز های ضروری برای کنترل بهتر مشتریان این مراکز را مورد بررسی قرار داده و محصولی با کیفیت و سریع برای این منظور ارائه کرده. نرم افزار فست فود عارف رایانه نیازی به تخصص حسابداری ندارد و محیط ساده و زیبای آن، صندوفداران را جذب خود کرده و هر کاربر با هر سطح آشنایی با رایانه می تواند برای مشتریان فست فود قبض صادر کرده و از فاکتور های فروش و کالاهای انبار خود گزارشات متنوع تهیه نماید. این نرم افزار مجهز به سامانه ارسال پیامک به مشتریان است و می توان برای مشتریان پیامک گروهی ارسال نمود. همچنین سیستم آی دی کالر این نرم افزار فست فود، می تواند نام و آدرس تماس گیرندگان تلفنی با فست فود را شناسایی کند که تسریع سرویس دهی را به دنبال خواهد داشت.

سرعت نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه

software speed معرفی برترین نرم افزار فست فود برای مدیریت فست فود و کافی شاپ

نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه ، طوری طراحی شده تا در عرض چند ثانیه بتوان به مشتری یا مراجعین سرویس ارائه نمود. مدیران عزیز می توانند یکبار تمام منوی فروش خود و قیمت ها را در سیستم تعریف نمایند تا منشی یا صندوقدار تنها با یک کلیک فیش مربوط به غذا یا کالای خاص را برای مشتری و بخش آشپزخانه چاپ نماید. قسمت های گزارشگیری این نرم افزار نیز توسط منوهای قابل دسترس در صفحه اصلی برنامه قرار گرفته اند و شما با یک کلیک  می توانید با توجه به نیاز خود گزارش مختلف از سیستم انبارگردانی و فروش فست فود تهیه نمایید.

جامعیت نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه

fast food software options معرفی برترین نرم افزار فست فود برای مدیریت فست فود و کافی شاپ
از نظر ما یک نرم افزار مدیریت فست فود و کافی شاپ خوب، نرم افزاری است که حدالامکان نیازهای اساسی مدیریت امور داخلی یک فست فود و کافی شاپ را دارا باشد. این نیاز ها در برخی موارد کاملا” تخصصی بوده مستلزم مشاوره با مدیران این مراکز میباشند. مانند بخش تعریف کالا و خدمات، بخش سیستم کالر آیدی، بخش مدیریت پیک ها و فروش خارج از سالن، بخش گزارشات انبار، بخش قبوض قابل چاپ برای مشتریان، بخش ارسال پیامک به مشتریان و بسیاری بخش های دیگر که برای یک فست فود امری ضروری است. نرم افزار فست فود کافی شاپ همواره امکانات درخواستی مشتریان را به این نرم افزار اضافه کرده است و در حال حاضر این نرم افزار به یک محصول جامع جهت مدیریت فست فود و کافی شاپ تبدیل شده است.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کاربرد های آباژور در موارد مختلف

کاربرد های آباژور در موارد مختلف اگر نور نباشد زندگی غیر ممکن خواهد بود. شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn
close
خرید بک لینک قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس خرید وی پی ان