چهارشنبه , مرداد ۱۳ ۱۴۰۰
خانه / مقالات / لوکس ترین و گران ترین آپارتمان خاور میانه در تهران,املاک تهران,مشاور املاک تهران

لوکس ترین و گران ترین آپارتمان خاور میانه در تهران,املاک تهران,مشاور املاک تهران

لوکس ترین و گران ترین آپارتمان خاور میانه در تهران,املاک تهران,مشاور املاک تهران

در این مطلب قصد داریم تا شما عزیزان را با لوکس ترین و گران ترین آپارتمان خاور میانه در املاک تهران بیشتر آشنا کنیم.در ادامه این مطلب به امکانات این آپارتمان بسیار لوکس خواهیم پرداخت.

137103 335 لوکس ترین و گران ترین آپارتمان خاور میانه در تهران,املاک تهران,مشاور املاک تهران

لوکس ترین و گران ترین آپارتمان خاور میانه در تهران

عکس/ پنت هاوس ۲۳ میلیاردی در تهران!

قیمت آپارتمان های یک برج اشرافی در کامرانیه تهران قیمت پنت هاوس ایـن برج ۲۳ میلیارد تومان برآورد شده است .

باورکردنی نیست اما پیگیری های خبرنگار سایت قانون نشان می دهد همه چیز حقیقت دارد. آنها آگهی منتشر شده در سایت های ایـن ترنتی را جدی گرفته اند و با مراجعه به دفتر فشیوه معین شده؛ به جزئیات دقیق تری از برج شگفت انگیز واقع در منطقه کامرانیه دست پیدا کـرده ا

137103 335 لوکس ترین و گران ترین آپارتمان خاور میانه در تهران,املاک تهران,مشاور املاک تهران
برای مشاهده ادامه مطلب کلیک کنید

سـال ن سینمای سه بعدی با سیستم صوتی دالبی ساراند؛ سـال ن بیلیارد با میز اسنوکر؛ دو فضای مجزا با مساحت بالغ بر ۵۰۰ متر مربع جهت استخر؛ سـال ن Gym با دستگاه ورزشی؛ کنترلرهای هوشمند ABB با امکان تنظیم دما؛ نور؛ صدا یا موسیقی تنها بخشی از امکانات سوپر رویایی برج می باشند . در آشپزخانه ها از تجهیزات اجاق گاز؛ فر؛ مایکروویو؛ قهوه ساز و ماشین ظرفشویی استفاده شده که همگی توسط یک برند آلمانی مشهور ساخته شده اند. سازندگان برج می گویند ایـن سازه تا ۸/۶ درجه در مقیاس ریشتر در مساوی زلزله مقاوم است!

همـان طور که انتظار داشتیم قیمت های معین شده برای چنین ساختمانی خیره کننده است . به شکلی که برای خرید ارزان ترین وامیزان در طبقه اول ساختمان به چیزی حدود پنج میلیارد تومان ناقابل نیاز خواهید داشت. برترین وامیزان برج یک پنت هاوس ۱۴۰۰ متری دوبلکس هست که حدود ۲۳ میلیارد تومان قیمت دارد. تنها پورسانت معلت ه ایـن وامیزان ۲۳۰ میلیون تومان تخمین زده می شود .

137106 838 لوکس ترین و گران ترین آپارتمان خاور میانه در تهران,املاک تهران,مشاور املاک تهران
برج رویایی کجاست؟

تبلیغات آپارتمان های چندمیلیارد تومانی در تهران روز به روز بیشتر می شود . نمونه ایـن موضوع که ایـن روزها تبلیغات وسیع ای درخصوص آن انجام شده و در فضای ایـن ترنتی عکس ها و معین ات تجملی اش ارسـال می شود مجتمع «ر» در محدوده کامرانیه تهران هست که در زمینی به مساحت ۷۰۰۰ مترمربع با ۴۷۰۰۰ مترمربع زیربنا ساخته شده است .

ایـن برج که گفته می شود توسط شرکتی خصوصی ساخته شده هست حاوی ۳۲۰۰۰ مترمربع مساحت سودمند واحدهای مسکونی هست که ۱۰۰۰ مترمربع واحدهای تجاری و ۱۴۰۰۰ مترمربع فضاهای تفریحی و مشاعات دارد و با قیمت معدل دست کم ۵۰۰ میلیارد تومان در بخش مسکونی اش ارزش فشیوه دارد.

——————————————————————————–

قیمت پایه؛ متری ۱۲ و نیم میلیون تومان

ایـن مجتمع حاوی ۶۵ وامیزان مسکونی در ۱۵ طبقه هست که در طبقات اول تا پنجم واحدهای ۳۵۰ الی ۴۰۰ متری قرار گرفته اند. در تبلیغات ایـن ترنتی ایـن ساختمان قیمت دقیقی وجود ندارد اما شماره فردی به نام آقای «خ» و یک شماره تلفن همراه داده شده است .

بر همین اساس پیگیری ها نشان داد که قیمت پایه ایـن آپارتمان ها ۱۲۵ میلیون ریال برایر هر مترمربع هست و در هر طبقه دو درصد به ایـن قیمت پایه افزوده می شود ؛ ۱۵ طبقه مسکونی و یک طبقه تجاری ایـن مجتمع سه طبقه پارکینگ دارد و امکانات کامل در واحدهای مبله به نمایش درآمده است .
واحدهای تجملی و فوق گران به نمایش درآمده در تبلیغات ایـن ترنتی ایـن مجتمع که توسط یک شرکت مهندسی به نام «پ» ارایه شده؛ حالا قیمت ندارد و مشتریان در صورت درخوهست امکانات مشابه بایستی قیمت روز و نمونه ای را موردی درخوهست کنند تا واحدهای درخواستی تجهیز شوند. هزینه های ایـن بخش مازاد بر قیمت فعلی خرید خواهد بود.

بر طبق ایـن گزارش؛ در هر طبقه شش وامیزان با چهار تیپ مفرق معماری وجود دارد و دو وامیزان ۶۰۰ متری و دو وامیزان ۴۰۰ متری در طبقات ۶ تا ۱۳ قرار گرفته اند که واحدهای ۶۰۰ متری دارای دو تیپ مفرق و واحدهای ۴۰۰ متری دارای دو تیپ مفرق نقشه معماری می باشند .

——————————————————————————–

معدل آپارتمان ها؛ هفت میلیارد تومان

بدین صورت و با قیمت پایه اعلامی از طرف عرضه کنندگان ایـن ملک بایستی به ایـن نکته  دقت داشت که با قیمت طبقه اول ۱۲۵ میلیون ریال برای هر مترمربع و درنظـر گرفتن واحدهای ۴۰۰ متری ایـن مجتمع؛ کمترین قیمت ۵۰ میلیارد ریال هست تا مالک یکـی از آپارتمان های ایـن ساختمان شوید!

قیمت واحدهای ۶۰۰ متری در کمترین قیمت طبقات ایـن مجتمع رقمی بالغ بر ۷۵ میلیارد ریال است . پیگیری ها نشان می دهد؛ قیمت آپارتمان های ایـن مجتمع با احتساب افزوده شدن دو درصدی قیمت در هر طبقه در طبقه دوم به متری ۱۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در هر مترمربع و در طبقه سوم به ۱۳ میلیون تومان و تا طبقه پانزدهم به ۱۶ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان افزوده شدن می یابد.
بر ایـن اساس در شرایطی که در طبقات ۱۴ و ۱۵ ایـن برج دو وامیزان پنت هاوس ۹۲۶ متری در هر طبقه و یک وامیزان پنت هاوس ۱۴۰۰ متری دوبلکس قرار گرفته اند. بالاترین قیمت ها در ایـن برج برای پنت هاوس ۹۲۶ متری به ۱۵۰ میلیارد ریال و در دوبلکس طبقه ۱۵ به قیمت تمام شده ۲۲۶ میلیارد ریال یا حدود ۲۳ میلیارد تومان می رسد!

نکته جذاب در ایـن برج آن هست که چنانچه رقم جا به جا شده در تعداد واحدها را معدل بگیریم با قیمت معدل متری ۱۴ میلیون تومان برای واحدهای ایـن برج و معدل متراژ ۵۰۰ متری برای واحدهای ایـن برج؛ به عدد معدل هفت میلیارد تومانی خواهیم رسید که نشان از ارقامی نجومی در خرید و فشیوه های ملک در تهران دارد.

——————————————————————————–

۲۲۰ میلیون تومان پورسانت معلتات احتمالی

جذاب تر ایـن که چنانچه ارقام مذکور را به صورت معدل درنظـر بگیریم؛ املاک معلت ه کننده ایـن واحدها در قانونی ترین شرایط می تواند دست کم در معلت ه واحدهای ایـن برج عددی بین ۳۵ تا ۷۰ میلیون تومان همچنین ن معلت ه بگیرند که چنانچه با یک درصد معلت ه حساب شود تا ۱۴۰ میلیون تومان برای معلت ات املاکی ها سودآور خواهد بود. حال آنکه چنانچه رقم پورسانت املاکی ها برای پنت هاوس را بخواهیم محاسبه کنیم؛ رقمی بین ۱۱۰ تا ۲۲۰ میلیون تومان خواهد بود.مشاور املاک تهران,سایت املاک تهران,سایت املاک تهران,لوکس ترین خانه های جهان,گران قیمت ترین خانه های جهان,رهن,اجاره,اجاره منزل,خرید آپارتمان,خرید خانه ویلایی

——————————————————————————–

امکانات رویایی

بد نیست در خصوص ایـن برج بدانید که ۶۵ وامیزان مسکونی؛ فضای تفریحی و مشاعات؛ هفت دستگاه آسانسور؛ سه راه پله مجزا؛ سـال ن برگزاری همایش های مرتبط با مدیریت برج و سـال ن اجتماعات بخشی از معین ات جانبی است .

سـال ن سینمای سه بعدی با سیستم صویت دالبی ساراند؛ سـال ن بیلیارد با میز اسنوکر؛ دو فضای مجزا با مساحت بالغ بر ۵۰۰ مترمربع جهت استخر؛ سـال ن Gym با دستگاه های ورزشی؛ کنترلرهای هوشمند ABB با امکان تنظیم دما؛ نور؛ صدا یا موسیقی از دیگـر امکانات موجود است .
در آشپزخانه واحدهای مسکونی از تجهیزات اجاق گاز؛ فر؛ مایکروویو؛ قهوه ساز و ماشین ظرفشویی از برند آلمانی؛ یخچال و فریزر آلمانی استفاده شده و آیین نامه ۲۸۰۰ ایران و استاندارد ISO 9001 در طراحی و تهیه برج مسکونی کسب شده است . ایـن سازه تا ۸/۶ درجه در مقیاس ریشتر در مساوی زلزله مقاوم شده است .

137096 508 لوکس ترین و گران ترین آپارتمان خاور میانه در تهران,املاک تهران,مشاور املاک تهران

137098 792 لوکس ترین و گران ترین آپارتمان خاور میانه در تهران,املاک تهران,مشاور املاک تهران

137097 157 لوکس ترین و گران ترین آپارتمان خاور میانه در تهران,املاک تهران,مشاور املاک تهران

137099 618 لوکس ترین و گران ترین آپارتمان خاور میانه در تهران,املاک تهران,مشاور املاک تهران

137100 646 لوکس ترین و گران ترین آپارتمان خاور میانه در تهران,املاک تهران,مشاور املاک تهران

137101 459 لوکس ترین و گران ترین آپارتمان خاور میانه در تهران,املاک تهران,مشاور املاک تهران

137102 509 لوکس ترین و گران ترین آپارتمان خاور میانه در تهران,املاک تهران,مشاور املاک تهران

137105 548 لوکس ترین و گران ترین آپارتمان خاور میانه در تهران,املاک تهران,مشاور املاک تهران

https://sadaf22.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کاربرد های آباژور در موارد مختلف

کاربرد های آباژور در موارد مختلف اگر نور نباشد زندگی غیر ممکن خواهد بود. شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn
close
خرید بک لینک قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس خرید وی پی ان