یکشنبه , مرداد ۱۰ ۱۴۰۰
خانه / مقالات / دلایل با ارزش انجام کفسابی

دلایل با ارزش انجام کفسابی

دلایل با ارزش انجام کفسابی

در این مطلب به معرفی کفسابی میپردازیم.همچنین در ادامه این نوشته به دلایلی مهم و کلیدی در انجام این روش خواهیم پرداخت.

کفسابی به معنای سابیدن کف ساختمان است . خدمات کفسابی اکنون عملی بسیار متدوال است و به علت های گوناگون بر روی کف ساختمان ها انجام می‌ گیرد.

iQ81GmOZx دلایل با ارزش انجام کفسابی

www.kafsab.com

دلایل با ارزش انجام کفسابی در کف ساختمان:

بنیادی ترین نیاز به کف سابی وقتی حس می شـود که سطح کف یک ساختمان در یک سطح قرار نگرفته باشد در واقع یعنی موزاییک ها و یا سنگ ها در یک سطح نمی باشند یعنی که در ایـن صورت لبه های بالایی و پایینی سنگ ها و یا موزاییک ها در یک سطح به صورت کاملا صاف ناست .

همین طور وقتی که بر اثر نصب موزاییکو سنگ و یا … ملاتو سیمانو چسپ و یا هر نوع ماده خارجی دیگـر ی بر روی سطح قرار بگیرد از کف سابی استفاده می شـود . اما وقتی از کف سابی استفاده می شـود که امکان پاک کردن عادی ایـن مواد از کف وجود نداشته باشد.

یکـی دیگـر از کاربردهای متداول و با ارزش کفسابی در وقتی است که برای مدت زیاد کف ساختمان تمیز نشده باشد و سیاه یا کثیف باشد که با استفاده از کفسابی سطح زمین درخشان و تمیز خواهد شد.

کفاسب فردی است که با استفاده از تجهیزات ویژه کفسابیو به کف سابی در سطح ساختمان ها مشغول است .

کفسابی در وهله اول برای رفع بالا و پایین های سنگ بکار می رود تا سیمان و گچ ورنگو جرمو کدریسنگو و یا مات بودن و … سنگ از بین برود سبعد از کفسابی ایتالیایی برای درخشان‌ و شفاف شدن سطوح سنگی استفاده می شـود . وقتی که بر روی سنگ ایستاده اید و سنگ زیر پای شما مثل شیشه استو بنحوی که خود را در آن می‌بینید عمل کفسابی ایتالیایی انجام شده است و سنگ مثل یک قطعه شیشه شفاف و درخشان شده است .

کفشویی بدین صورت است که ابتدا ۳ عدد لقمه سیناکس و یا فرچه سیما به زیر دستگاه نصب می شود و کثیفی و چرکهایی را که در سنگ کردن فرش و کف را زشت نشان میدهد کاملا تمیز کـرده و بصورت یکدست و براق نشان میدهد.

نکات با ارزش در وقت کفسابی و سنگسابی :

در نظـر داشته باشید که استفاده از مواد شیمیاییو نمک و اسید توسط بعضی کفساب ها صورت می گیرد که به تدریج سبب خورده شدن و مات شدن سنگ می شـود .

دستگاه ویژه کفسابی در دو نوع برق سه فاز و تک فاز وجود دارد ودستگاه کف سابی با برق سه فاز پر قدرت تر و حاصل کارش با کیفیت تر است منازلی که مجهز به آسانسور می باشند و مجهز به برق سه فاز است

یکـی از ترفندهایی که ساختمان سازهای حرفه‌ای به کار می‌برند خرید سنگی است که براق نشده است و قیمتی ارزانی داردو چراکه با کفسابی و سنگ سابی آتی دوبـار ه شفاف خواهد شد و ایـن کار سبب می شـود که از صرف هزینه دوبـار ه برای کفسابی و سنگ سابی جلوگیری بعمل آید.

کفسابی , خدمات کفسابی , کفسابی موزاییک , کفسابی بتن , کفسابی سرامیک , کفسابی سنگ , کفسابی رضایی , کفسابی کفپوشهای ارتجاعی , کفسابی و کف شویی

در نظـر داشته باشید که فاضلاب کفسابی به تدریج به مواد سفتی تبدیل می شوند که چنانچه وارد کفشور آشپزخانه یا هال و … بشوند منجر به گرفتن لوله ها در طی زمان می شوند.

یک نفر با یک دستگاه کفسابی می تواند روزانه ۵۰ تا ۶۰ متر کف را ساب بزند که اما در شرایط ویِژه ایـن میزان قابل تغییر است .

تعداد دفعات پرداختی روی سنگ در کفسابی ۹ وهله است که در پارت بالا به آن اشاره کردیم که ما با ساب زدن مکرر لقمه ایتالیایی آن را به ۱۲ دست پرداختی می رسانیم که سنگ همـان ند آیینه براق و شیشه ای شود.

%D9%86%DA%A9%D8%A7%D8%AA %DA%A9%D9%84%DB%8C%D8%AF%DB%8C %D8%AF%D8%B1 %D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF %DA%A9%D9%81%D8%B3%D8%A7%D8%A8%DB%8C دلایل با ارزش انجام کفسابی

به طور کل کفسابی یک کار تخصصی محسوب خواهد شد و اکثرا با دستگاه های کفسابی صورت می گیرد. شرکت خدماتی آسان ساب؛ یکـی از شرکت های ارائه دهنده خدمات کفسابی و سنگسابی است . در ایـن مقاله بعضی از نکات کلیدی در مورد کفسابی را برای شما کاربران عزیز ارائه می دهیم.

• برای انجام کفسابی با کیفیت تر همچنین می توانید از دستگاه کفسابی سه فاز استفاده بکنید . دستگاه کفسابی اکثرا به صورت تک فاز و سه فاز در بازار موجود است که در ایـن بین انواع سه فاز آن دارای قدرت زیادتری می باشند و سبب کم شدن هزینه کفسابی می شوند. در محل هایی که شرایطی مثل آسانسور و برق سه فاز دارند؛ استفاده از دستگاه کفسابی سه فاز بسیار ایده آل است .
• نکته بعدی در مورد فاضلاب حاصله از کفسابی است . ایـن نوع فاضلاب ها به دلیل ساختاری که دارند بعد از مدتی سفت و سخت می شوند. پس نبایستی آنها را به داخل سیستم لوله کشی ساختمان ریخت چون سبب انسداد لوله ها می شوند.
• به منظور صرفه جویی در هزینه های کلی ؛ توصیه خواهد شد برای ساختمان؛ سنگ های خام خریداری نمایید و بعد از تکمیل کار آنها را کفسابی بکنید . بعضی از انواع سنگ وجود دارند که در وقت فشیوه ساب زده شده اند.
• کفسابی کامل؛ کفسابی است که به طور متوالی ۹ بـار ساب زده شود.
• ۳۰ تا ۴۰ متر کفسابی ؛ معدل بازده کاری یک فرد است که از دستگاه برای کفسابی استفاده می نماید . اما ضروری به ذکر است که ایـن میزان بسته به شرایط مختلف؛ مفرق است .

منبع

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کاربرد های آباژور در موارد مختلف

کاربرد های آباژور در موارد مختلف اگر نور نباشد زندگی غیر ممکن خواهد بود. شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn
close
خرید بک لینک قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس خرید وی پی ان