چهارشنبه , مرداد ۱۳ ۱۴۰۰
خانه / مقالات / چرا فروشگاه اینترنتی شما خوب کار نمي نماید ؟

چرا فروشگاه اینترنتی شما خوب کار نمي نماید ؟

براي چه فروشگاه اینترنتی شما خوب کار نمي نماید ؟
by چرا  فروشگاه اینترنتی شما خوب کار نمي نماید ؟
فروشگاه ساز

تعدا زيادي سايت بر روي اينترنت وجود دارد که با تعدد زياد بازديدکنندگان روزانه ماهیانه و ساليانه نتوانسته در امر فروش خوب باشد. دلايل اين مسئله مي تواند مفرق باشد
چنانچه در زمينه تجارت در اينترنت تازه شروع به کار مي خواهيد بکنيد به احتمال زیاد يادگرفته ايد که بدون در نظر گرفتن اينکه مشتريان شما چگونه به محل شما مي آيند، نمي توان يک فروش خوب را بدست آورد. حتي با بهترين بازاريابي با موتورهاي جستجو تبليغات خرفه اي برخط و يا حتي چاپي شاید دچار سردرگمي شويد که جهت چه فروش شما راه به جائي نمي برد و فروش شما افزايش پيدا نمي نماید .

بهتر در اين ميان شما فقط نيستيد. تعدا زيادي سايت بر روي اينترنت وجود دارد که با تعدد زياد بازديدکنندگان روزانه و ماهیانه ساليانه ، نتوانسته در امر فروش موفق باشد. دلايل اين مسئله مي تواند مفرق باشد بر طبـق نوع فروش مخصول و بازار هدف مي تواند دلايل مفرق ي را متذکر شد.

در اينجا ما ۱۱ دليل را جهت اين مسئله بیان مي کنيم:
۱- سايت شما از روشهاي مختلف ارائه نشده قابل دسترسي نيست. براي تبليغات سايت خود تنها به تبليغات اينترنتي بسنده نکنيد. استفاده از تبليغات اينترنتي به همراه راههاي تبادل بنر همچنين شرکـت در گروههاي خبري و تبليغ در روزنامـه ها مجلات محلي مي تواند به معرفي سايت شما یاری شاياني بکند. علاوه بـر اين دقت داشته باشيد که تمامي صفحات سايت شما قابل دسترسي باشند. وضعيتی را تصور بکنید که با هزینه زیاد کاربر ان را به دیدن سایت خود دعوت می بکنید و سایت شما در نمایش دچار مساله است.

۲- وب سایت شما غیر پیشرفته طراحی شده این باعث كم شدن مقبولیت شما می شود. همـواره از پرسش بکنید که شما به عنوان غریبه حاضر هستید از سایتی با طرح و شکل سایت خود خرید بکنید ؟
مشتریان اکثرا ٌ محصولات خوب را در سایتهای پیشرفته تر زیبا تر جستجو می کنند. چنانچه شما می خواهید که محصول را ارائه بکنید بایستی ارزش محصول شما در سایتتان جلوه داشته باشد. اگرمایل نیستید که برای طراحی سایت تعرفه بسياري بکنید می توانید با استقاده از موتورهای جستجو به دنبال صفحات آماده در اینترنت بگردید از طراحی آنها در سایتتان استقاده بکنید . این صفحات به شما کمک می نماید که مختوای خود را در قالبهای پیشرفته تری قرار داده و در سایتتان ارائه دهید.

۳- محصول یا سرویس شما تقاضای کمی در بازار دارد. شما می توانید جهت محصول تعرفه خیلی ی بری تبلیغ بدهید اما چنانچه بازار محصول شما مناسب نباشد، این نرخ نمی تواند مفید باشد. در این حالت شما یا می بایست محصول یا سرویس را بررسی مجدد بکنید یا اینکه به ایجاد بازار جهت محصول بپرازید. ایجاد بازار جهت محصول یک بحث بسیار زیاد مفصل است که در اینجا به آن نمی پردازیم.

۴- شما بازار هدف مناسبی را انتخاب نکرده اید. اگر خدمات یا محصول شما برای گروه خاصی از افراد و جمعیتها مناسب است، فراموش نکنید که بیشتر نرخ شما می بایست بر روی این افراد صرف شود. چنانچه می بینید که با صرف هزینه های بالا نتوانسته اید بازار مناسبی برای خدمات یا محصول خود پیدا بکنید ، دلیل آن می تواند گزینش نادرست بازار هدف باشد.

۵- خدمات یا محصول ما برای بازار هدف گزینش ی گـران است. می بایست بدانید که بازار هدف شما از نظر توانائی اقتصادی در چه اندازه ای قرار دارد. هیچ وقت تلاش نکنید که یک عطر گرانقیمت را به مشتری بفروشید که بدنبال یک حراجی ارزانقیمت است.

۶- ارزان بودن زیاد کالاها یا خدمات شما می تواند یکی دیگر از دلایل عدم موفق یت در بازار باشد. همـواره ارزان بودن به مفهوم فروش بیشتر نیست. برخي وقتها اوقات با قیمت گذاری مناسب و گاها بالا می توانید به نتایجی در بازار دست یابید که در دید اول به نظر نمی رسد. سعی بکنید اینبار قیمت محصول خود را کمی بالاتر از میزان معمولی آن قیمت
گذاری بکنید .

۷- محصول شما بصورت رایگان در اختیار کاربر قرار دارد و فرد انگیزه ای جهت خرید آن ندارد.
گاهي شما احتمالا ورژن تست ی از برنامـه خود را در اختیار کاربر قرار می دهید همه امکانات پروگرام را در اختیار او قرار می دهید تنها یک صفحه اولیه نشانگر این است که پروگرام ثبت نشده است.

کاربر ان می توانند از برنامـه شما مدتها استفاده کنند و هیچ مشکلی نداشته باشند. همیشه دلیل ی برای بروزرسانی برنامـه در اختیار فرد خود قرار دهید. میتوانید با محدود کردن دسترسی کاربر در پروگرام ، کاربر را مجبور کید که با پرداخت پول پروگرام کامل را از شما بخرد.

اما همیشه این امکان را به فرد بدهید که با پروگرام شما کار کرده آنرا بررسی بکنید . می توانید پروگرام خود را برای مدت محدودی بصورت رایگان در اختیار فرد قرار دهید و بعد از مدت خاصی از او بخواهید که برنامـه را بخرد.

۸- فرد نمی داند که چگونه می تواند سفارش دهد. در بسیار زیاد ی از موارد سایتها درباره روشهای سفارش مشکلات بزرگی دارند. تعدادی از مدیران وبسایت با نرخ کردن زیاد درباره سایت خود سعی در جذب مخاطب می نماید د اما فراموش می کنند که بر روی مهمترین هدف یعنی فروش کار مناسب را انجام دهند. اکثرا در این سایتها براحتی نمی توان سفارش داد.

۹- بخشهای مربوط به سفارش شما بدرستی کار نمی نماید . همـواره بخش مربوط به فروش را آزمایش بکنید و مطمئن شوید که آیا درست کار می نماید یا نه. با ارسال یک سفارش نمونه آنرا بررسی بکنید.

۱۰- بخش مربط به سفارش شما زیاد ناآسان کننده است. سعی بکنید با ارسال یک سفارش به سایت
خود ارزیابی بکنید که زمان ارسال سفارش چقدر است. زمان دیده شدن صفحات مربوط به سفارش زیاد است؟ آیا از نظر طراحی مناسب به نظر می رسند؟ برای فروش محصول خود مشتری را خیلی معطل پر کردن فرمهای مختلف نکنید. ابتدا مراحل فروش را انجام دهید در صورت نیاز از مشتری بخواهید که به پرسشها اضافه در وب سایت شما در صورت تمایل جواب دهد.

۱۱- انتظار غیر واقعی دارید بایستی با یکشیوه علمی تبلیغ بکنید . با خرید یکصد هزار کلیک، انتظار نداشته باشید که به همان اندازه هم فروش شما بیشتر شدن پیدا نماید . همیشه با استفاده از فرمول های علمی ببینید برای داشتن فروش مناسب، نیازمند چه تعداد کلیک هستید.

دلایل ذکر شده تنها دلایلی نیستند که تاثیر گذار بر فروش وب سایت هستند . ممکن است شما بتوانید دلایل دیگری را جهت عدم فروش یا فروش موفق سایت اعلام بکنید . تنها یک نکته را همـواره به خاطر داشته باشید : هیچ وقت نمی توان فروش را تضمین کرد. وبسایت هایی که فروش شما را تضمین می کنند شما را گمراه خواهند کرد.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کاربرد های آباژور در موارد مختلف

کاربرد های آباژور در موارد مختلف اگر نور نباشد زندگی غیر ممکن خواهد بود. شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn
close
خرید بک لینک قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس خرید وی پی ان