چهارشنبه , مرداد ۱۳ ۱۴۰۰
خانه / مقالات / یک خانه ویلایی ۳۱ میلیاردی در شمال تهران

یک خانه ویلایی ۳۱ میلیاردی در شمال تهران

قیمت توصیه ی جهت فروش این خانه ویلایی مترمربعی ۲۵ میلیون تومان تعیین شده که قیمت کل آن ۳۱ میلیارد ۲۷۵ میلیون تومان برآورد می‌شود.
58224 391 یک خانه ویلایی ۳۱ میلیاردی در شمال تهران
طراحی ویلا

طراحی ویلا,طراحی ویلا,طراحی ویلا

زندگی در ارتفاع همـواره جهت آدم ‌ها جذاب بوده است به همین دلیل بشر در طول تاریخ در صدد پیدا‌کردن راهی جهت رسیدن به ارتفاع‌های بالا برآمده است.

یکی از این راه‌ها برج نشینی است به طوری که درسال‌های اخیر سرمایه‌گذاران بخش مسکن كار به تهیه و تولید برج‌های بلند بار ‌ای کردند که در نوک آنها پنت‌هاوس‌هایی زیبا و مجلل طراحی شده است که اقامت در آنها وصف‌ناپذیر است.

برج‌هایی که با کیفیت ترین امکانات را در اختیار ساکنانش قرار می‌دهد امکاناتی که با برترین و مجلل‌ترین هتل‌ها مساوی ی می‌کند شاید بالاتر باشد به هرحال این برج‌های شیک فقط جهت افرادی طراحی شده است که کمترین دغدغه مالی ندارند از سرمایه‌های کلان و غیر‌قابل توصیف برخوردارند.

روما رزیدنس

این مجتمع در زمینی با مساحتی بالغ بر ۷۰۰۰ مترمربع در خیابان کامرانیه شمالی قرار دارد.

این مجتمع با ۴۷۰۰۰ مترمربع زیربنا حاوی ۳۲۰۰۰ مترمربع مساحت مفید واحدهای مسکونی، ۱۰۰۰ مترمربع واحدهای تجاری ۱۴۰۰۰ مترمربع فضاهای تفریحی مشاعات است.

روما رزیدنس حاوی ۶۵ واحد مسکونی در ۱۵طبقه است که محیط همه طبقات مسکونی به صورت چلیپا طراحی شده تا تمام واحدها از نور مناسب برخوردار شوند.

همين طور شیب طبیعی زمین پروژه روما کمک شایانی به چشـم ‌انداز واحدها کرده است. به این صورت که حتی طبقه اول ساختمان نیز از چشـم ‌انداز بی‌مثل برخوردار است.

برج روما رزیدنس دارای سه طبقه زیرزمین یک طبقه همکف با محیطی مستطیل شکل است که دربرگیرنده همه پارکینگ‌ها، فضاهای تاسیساتی، لابی، مکان‌های تفریحی، سالن اجتماعات، بلوک‌های تجاری وبقیه مشاعات و سینمای سه‌بعدی است.

پنت‌هاوس ۱۴۰۰متری به صورت دوبلکس در طبقات ۱۴ ۱۵ قرار گرفته که در طبقه چهاردهم Master Bedroom، سوئیت مستقل با در مجزا، آشپزخانه، سالن غذاخوری، TV Room محیط سبز قرار گرفته است. چهار اتاق خواب دیگر همراهبقیه محیط پذیرایی، در طبقه ۱۵ جانمایی شده است.
همچنین در پنت‌هاوس‌های ۹۲۶متری، پنج اتاق‌خواب، سالن غذاخوری و دو سالن پذیرایی پیش‌بینی شده است.

برای رفاه حال ساکنان پنت‌هاوس‌ها، آسانسورهای اختصاصی در نظر گرفته شده است.
می‌گویند سازه این ساختمان در مساوی زلزله تا ۸.۶ ریشتر مقاوم است این ساختمان به سیـستم شست‌وشوی نما و پنجره مجهز است. قیمت فروش اجاره این برج شبیه برج چناران پارک است.

مجتمع چناران

مجتمع چناران پارک یکی از مجلل‌ترین برج‌های تهران است که به ادعای سازندگانش که در وب سایت مجتمع نوشته‌اند: ما مجتمعی لوکس و تمام‌عیار بنا کردیم.

این مجتمع برترین امکانات از قبیل سیـستم امنیتی پیشرفته ، لابی بسیار زیاد مجلل، خدمات سرو غذا، سالن‌های ورزشی با با کیفیت ترین امکانات، فضای مشجر و برترین چشـم ‌انداز را دارد.
در مجتمع چناران پارک رزیدنس چیزی غیرقابل تصور را طراحی مهندسی کرده ‌ایم که بالا‌ترین انتظارات ساکنان را برآورده سازد.

مجتمع در زمینی به وسعت حدود ۸۰۰۰ متر‌مربع در الهیه با تنوع متراژ آبخش مان‌ها از ۲۶۰ الی ۵۵۰ مترمربع احداث شده است که محیط ی بیش از ۵۰۰۰ مترمربع محوطه و فضای سبز در اطراف برج حاوی محیط‌های جذاب، آب‌نما و آبشار‌های قشنگ و نیز جاده سلامت ی پیست دوچرخه‌سواری است.

در این وب سایت آمده است: ساختمان مدرن با استفاده از آخرین تکنولوژی تهیه و تولید روز جهان نیز آرامش محیط سبز محوطه، شما را به یک فضای گرم کلاسیک داخلی دعوت می‌کند. جایی که از ورودی و لابی واژه لوکس احساس می‌شود و شما لوکس‌ترین و زیبا ترین معماری همگون را همراه با برترین کیفیت مصالح در آپارت مان‌ها مشاهده می‌کنید.

دانیال تیموری که در امر خرید فروش این‌گونه آپارت مان‌ها کار می‌کند درمورد قیمت این برج می‌گوید: حداقل قیمتی که برای واحد‌های این برج می‌توان گفت رقم متری ۱۵ میلیون تومان است که به بالای متری ۳۰ میلیون تومان هم می‌رسد که رقم انتها در مورد پنت‌هاوس‌هایی است که درنوک برج طبقات بالایی قرار دارند.

وی درباره امکانات برج می‌افزاید: لابی بزرگ مجلل، مشاعات بی‌نظیر ، استفاده از بهتریـن مصالح ساختمانی مثل شیر‌آلاتی که روی آن آب‌طلا کار شده است همراه امکاناتی چون کیترینگ، کارواش اتومبیل ، خشکشویی، رستوران سالن ورزشی از امکانات این برج است.

وی همين طور به سیـستم ورود و خروج از این ساختمان اشاره می‌کند و می‌گوید: این ساختمان از گارد ویژه‌ای برخوردار است که ورود خروج از آن براحتی امکان‌پذیر نیست. درهای ورودی به شکلی که امروزه تمام درها دارای ریموت هستند نیست، بلکه درها با شماره پلاک هر اتومبیل به صورت دیجیتال باز می‌شود دیگر احتیاج به ریموت نیست.

تیموری درباره اجاره واحد‌های این برج اضافه می‌کند: واحد ۳۵۰ متری حدود ۷۰۰ الی ۸۰۰ میلیون تومان رهن کامل اجاره داده می‌شود، اما گاهي واحدها تا میلیارد تومان اجاره رفته است.

وی در جواب به این پرسش که آیا این واحدها همـواره مشتری را دارند می‌گوید: همـواره مشتری خریدار خانه‌های لوکس وجود دارد این در حالی است چنین واحدهایی جهت اجاره کم است ووقتی موردی پیدا می‌شود بلافاصله اجاره می‌رود.

ویلای ۳۱ میلیاردی

تابستان امسال یک خانه ویلایی در جردن در شمال تهران رکورد گران‌ترین ملک مسکونی تهران را در اختیار خود قرار داد.این خانه‌ ویلایی، مساحتی بیش از هزار مترمربع زیربنا دارد.
به گزارش سامانه مجازی معلت ات مسکن، مالک آن به موقعیت ملک، قیمت پیشنهاد ی فروش را ۱۲ مساوی معدل قیمت مسکن در تهران تعیین کرده است.

قیمت پیشنهاد ی جهت فروش این خانه ویلایی مترمربعی ۲۵ میلیون تومان تعیین شده که قیمت کل آن ۳۱ میلیارد و ۲۷۵ میلیون تومان برآورد می‌شود.

مالک این خانه اعلام کرده است: ملک دو اتاق خواب یک خط تلفن است در عین حال عمر بنای ساختمان بیست پنج ساله است. زمین این ملک ۱۲۵۱ مترمربع مساحت دارد و طول بر آن نیز ۴۰ متر است.

ظاهرا مالک این بنا، قیمت فروش را بر حسب اهمیت زمین اعلام کرده به این مفهوم که عملا بنای ساختمان آن قابل سرمایه‌گذاری نیست.

جستجو در این بخش از واحدهای فروشی نشان می‌دهد که فایل‌ها اکثرا به واحدهای قدیمی، ولی مرمت شده در نقاط شمالی شهر اختصاص پیدا کرده ‌اند که به دلیل سن بالا قیمت توصیه ی جهت آنها از طرف مالک فقط با در نظر گرفتن قیمت زمین ارائه شده است.

به عنوان مثال ویلایی ۶۳۰ متری در فرمانیه با عمری بیش از ۲۵ سال، مترمربعی ۱۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است، ولی مالک در شرح ات ملک خود ویژگی ها یی را برای آن برشمرده است که گذر ۱۷ متری، دوبلکس بودن انجام عملیات مرمت ویلا از عبارت آنها است.

به اضافه این مالک این ویلا در شرح ات ارائه شده جهت ملک خود آورده که این ویلا گرچه قابل سکونت است، اما در قیمت‌گذاری آن فقط قیمت زمین ویلا لحاظ شده است.

ویلای دیگری در خیابان ملاصدرا که بیش از ۷۰۰ مترمربع مساحت دارد متری ۱۳‌میلیون تومان برای فروش پیشنهاد شده است.

این واحد بیش از ۲۵ سال عمر دارد و قیمت زمین آن به تنهایی لحاظ شده است. در فروش خانه‌های ویلایی اکثرا قیمت کل جمله است از مجموع قیمت زمین قیمت بنا. ولی در ویلاهای قدیمی برخي مالکان از قیمت‌گذاری بنا صرف نظر تنها قیمت زمین را لحاظ می‌کنند.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کاربرد های آباژور در موارد مختلف

کاربرد های آباژور در موارد مختلف اگر نور نباشد زندگی غیر ممکن خواهد بود. شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn
close
خرید بک لینک قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس خرید وی پی ان