چهارشنبه , مرداد ۱۳ ۱۴۰۰
خانه / مقالات / سپتیک تانک پلی اتیلن شرکت کمپ:

سپتیک تانک پلی اتیلن شرکت کمپ:

%D8%B3%D9%BE%D8%AA%DB%8C%DA%A9 %D8%AA%D8%A7%D9%86%DA%A9 %D9%BE%D9%84%DB%8C %D8%A7%D8%AA%DB%8C%D9%84%D9%861 سپتیک تانک پلی اتیلن شرکت کمپ:

چربی گیر

سپتیک تانک (septic tank) از عمده روشهای تصفیه گاها اولین وهله در تصفیه خانه های بزرگ بخصوص صنعتی است .یکی از مهمترین دلایل مصرف از مخزن سپتیک تانک(septic tank) در تصفیه خانه های بزرگ ، ایجاد ماند و حالت سکون به فاضلاب است.
سپتیک تانک (septic tank) با ایجاد محیط ی کارا در ابتدای خط مراحل تصفیه فاضلاب در تصفیه خانه علاوه بر ایجاد سکون تبدیل جریان تند به جریان آرام میتواند با مراقبت مواد فاضلابی نقش بسزایی در تزود تصفیه فاضلاب داشته باشد.
سپتیک تانک (septic tank) شرکـت کمپ در انواع مختلف در اول فرایند تصفیه فاضلاب با ایجاد فرآیند بی هوازی فرآیند تجزیه فاضلاب را شروع کرده پس در ادامه با فرآیند هوازی فاضلاب را تصفیه مینماید با این فرق که سپتیک (septic tank) در اول مسیر روند فرآیند در سری هوازی را تزود می بخشد.
سپتیک (septic tank) از مهم ترین تاثیر گذار ترین واحد های تصفیه و یا به جمله دقیقتر پیش تصفیه انواع فاضلاب خانگی، بهداشتی صنعتی سپتیک تانک است .
ساختمان عمده سپتیک (septic tank) از یک انباره (مخزن ذخیره) تشکیل شده است که عمل تصفیه در این بخش صورت میگیرد.همين طور این مخزن ورودی به داخل سپتیک (septic tank) و خروجی بسمت شبکه فاضلاب است . مکانیسم سپتیک (septic tank) بگونه ایست زمان ورود فاضلاب بداخل انباره از سرعت آن کاسته شده در نتیجه لجن ها مواد معلق ته نشین میشوند و توسط باکتری های بی هوازی هاضم لجن تجزیه در نتیجه تبدیل به مایع و گاز می شود در نهایت از مخزن خارج میگردد.
سپتیک (septik tank) در فرایند تجزیه فاضلاب به صورت مخزن متعادل ساز عمل کرده که علاوه بر پیشگیری از جریان توربلات و تبدیل این جریان به جریان آرام لامینار باعث تغییر رنگ فاضلاب میگردد.رنگ لجن حاصل از انباره سپتیک تانک سیاه است .به جهت گازهایی مانند سولفید هیدروژن بویی تولید می شود که با طراحی متخصصین مجموعه کمپ تعبیه ونت خروجی به سایز استاندارد ۴ اینچ این بو از محیط خارج گردیده حتی در صورت باز نمودن درب مخزن بویی زیاد شدیدی حس نمیگردد و با گذشت زمان و کهنه شده لجن داخل سپتیک تانک این بو به کمترین میزان میرسد.
در محل ها و پروژه های دفع فاضلاب که در آنها،موارد جذب فاضلاب در داخل چاه جذبی و یا صرف تعرفه کمتر، شاخص ها پارامترهای اصلی در انتخاب نوع سیستم تصفیه فاضلاب است ، مصرف از سپتیک به ویژه سپتیک پلی اتیلن از اولویت های هر مشاور و کارشناس طراحی است .
از عمده ویژگی ها ی سپتیک تانک پلی اتیلن نسبت بهبقیه انواع سپتیک تانک حمل ، جابجایی ، نصب و راه اندازی آسان و نرخ کم آن است .همچنین بخاطر امکان تهیه یکتکه این محصول در ظرفیت های بالای ۱۰۰۰۰لیتر قابلیت جایگذاری دفن بالایی را دارا است .همين طور مخازن سپتیک تانک پلی اتیلنی پایداری بالایی در مساوی خوردگی حاصل از فاضلاب را دارا است .این نوع از سپتیک تانک ها قابل دفن بصورت افقی است همچنین میتواند بار ترافیکی را متحمل شود.

سپتیک تانک (septic tank)

شرکت کمپ اولین تولید کننده سپتیک تانک‌ پلی‌اتیلن را در ظرفیت‌ها و اندازه های ۲ الی ۱۰۰ مترمکعب به شکل استوانه افقی و عمودی طراحی تولید کرده به کلیه پروژه های داخلی و خارجی حمل و اجرا می نماید.
شرکـت کمپ توانایی تهیه این سپتیک ها با گرید PE80 و PE100 طبق سفارش کارفرمای محترم را دارد ولی بدلیل پایداری بالای سپتیک های PE100 كم شدن وزن و نتیجتا کاهش هزینه تمام شده ، این نوع را پیشنهاد می نماید که بدون نیاز به دیواره سقف محافظ قابلیت دفن تحمل بار را دارد.
مهمترین ویژگی ها ی سپتیک تانک پلی اتیلن مجموعه کمپ عبارتند از:
– ایزولاسیون کامل و بدون بو
– مقرون به صرفه ترین روش پکیج تصفیه فاضلاب
– استحکام بسیار زیاد بالای جداره امکان مدفون کردن آنها
– پایداری بسیار زیاد بالا در مقابل خوردگی و مواد شیمیایی
– حمل و نصب آسان
– قابلیت جابجایی محل استقرار
– قابلیت تهیه در ابعاد احجام مختلف
– دارا بودن پوشش ضد اشعه ماورا بنفش Anti UV
– عمر زیاد
– عدم نیاز به عایقکاری و تعمیر

افزودنی های سپتیک تانک:
در سال های اخیر محصولات مختلف ی با عناوینی همچون بیشتر شدن بازدهی های ، عدم تخلیه مخزن سپتیک تانک، ارتقا طول عمر سپتیک تانک و رفع ایرادات سپتیک تانک بنام افزودنی های سپتیک تانک در بازار عرضه میگردد. گروه صنعتی مهندسی کمپ هرگونه استفاده از اینگونه مواد و افزودنی ها را پیشنهاد نمی نماید .

موارد متداول پیرامون سپتیک تانک(FAQs about septic tank):
سیـستم سپتیک (تانک )چیست؟
-این سیسـتم سیستم زیاد کارا، مستقل، قابل دفن زیاد تاثیر گذار در سیستم تصفیه فاضلاب است .بدلیل اینکه سیسـتم قابلیت اجرا در محل(درجا) را دارا است ، نسبت به سیسـتم های تصفیه خانه مرکزی بسیار زیاد مقرون به صرفه و اقتصادی تر است .
چه موادی نباید وارد سیستم سپتیک تانک شود؟
– میباست از ورود موادی که سبب گرفتگی جریان فاضلاب در داخل سیسـتم می شود پیشگیری کرد. از عبارت این مواد: روغن ها چربی ها، الیاف کاغذ، پوشک نوار بهداشتی …میباشند. همين طور از ورود موادی همچون حلال ها، اسید ها، رنگ های شیمیایی، سموم کشاورزی … باید پیشگیری شود
زمان تخلیه هر چند وقت یکبار است ؟
– زمان تخلیه سپتیک تانک به عواملی همچون ظرفیت، اندازه مصرف مکان مصرف از سپتیک تانک بستگی دارد. ولی در کل بعد از گذشت حدود ۲ تا ۵سال میبایست مواد جامد سپتیک توسط پمپ های لجن کش تخلیه گردد.
در چه محل هایی مصرف از سیسـتم الزامی است ؟
– در محل ها پروژه هایی که بدلیل بالا بودن سطح آب های زیر زمینی امکان حفر چاه جذبی وجود ندارد همين طور در محل هایی که سازمان ها و ارگان های محیط زیستی محدودیت هایی برای دفع فاضلاب به اجرا در آورده است، استفاده از سیسـتم سپتیک تانک الزامی است .

بمنظور اخذ اطلاعات بیشتر در خصوص:
شیوه طراحی و محاسبه سپتیک تانک،
ساختمان ،
انتخاب محل و نکاتی که در ساختن سپتیک تانک می بایست رعایت گردد،
طول انباره عمق تاثیر گذار ،
درجه آلودگی فاضلاب خروجی از،

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کاربرد های آباژور در موارد مختلف

کاربرد های آباژور در موارد مختلف اگر نور نباشد زندگی غیر ممکن خواهد بود. شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn
close
خرید بک لینک قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس خرید وی پی ان