چهارشنبه , مرداد ۱۳ ۱۴۰۰
خانه / مقالات / راههای سریع پولدار شدن

راههای سریع پولدار شدن

به نقل از گروه بازار باشگاه خبرنگاران؛بسیاری از مردم پول ثروت را رفیق دارند در تمام طول عمر تلاش می کنند تا بتوانند زندگی راحت و پس اندازی بهتر داشته باشند اما چند درصد از آنها واقعا بە این خواسته می رسند و موفق می شوند؟ پولدار شدن آنچنان کار سخت نشدنی نیست، فقط کمی صبر حوصله و دانش پول جمع کردن می خواهد.

1934053 162 راههای سریع پولدار شدن
کسب درآمد اینترنتی

درآمد,راهنمای کسب درآمد میلیونی,کسب و کار اینترنتی,کسب درآمد اینترنتی,درآمد اینترنتی,کسب درآمد از اینترنت,کسب درآمد,زپو

قبل از برشمردن راه های پولدار شدن بهتر است بە سخت ترینروش های این کار بپردازیم.

– یکی از سخت ترین آنها بە جهان آمدن در خانواده ای پولدار است. طبیعتا زمانی کە شما در خانه ای کە شبیه قصر است قدم بە جهان می گذارید دیگر دغدغه این موضوع را ندارید و اصلا تلاش ی برائ آن نخواهید کرد.

– بسیار زیاد ها فکر می کنند بە شهرت رسیدن یکی از بهترین راه ها برائ پولدار شدن است، پس بە سراغ حرفه هایی مانند بازیگری، نویسندگی و … می روند.

۱- شغلی با حقوق خوب

این قدم منطقی ترینروش برائ پولدار شدن است ولی کمی زمان خواهد برد ولی با وجود تمام اینها راه تضمین شده ای برائ کسب درآمد بیشتر و بهتر است.

۲- توصیه ی بهتر برائ پرداخت مالیات

شما از هر طریقی کە پول در می آورید اولین سری ی کە در آن هزینه خواهید کرد، مالیات دادن بە دولت است. بایستی تمام تلاش خود را بکنید کە این کار را درست بە موقع انجام دهید. با استخـدام یک حسابدار خوب ، راه های قانونی پراخت کمتر مالیات را بیابید و در زمان مناسب آن را پرداخت بکنید .

۳- ۲۰ درصد درآمدتان را پس انداز بکنید

به محض اینکه حقوق را دریافت کردید، ۲۰ درصد آن را بە حساب پس انداز خود منتقل کرده و بە آن دست نزنید. شما باید حساب پس انداز و خرج های روزمره را از جدا بکنید ، چون هر پولی کە در دسترس شما باشد محکوم بە خرج شدن خواهد بود. پس تا میزان امکان حساب پس اندازتان را دور از دسترس نگه دارید.

۴- سرمایه گذاری با حساب پس انداز

سعی بکنید زمانی کە مبلغ حساب پس انداز شما قابل توجه شد، با کمک آن در راه های مختلف سرمایه گذاری بکنید بە مبلغ آن بیفزایید. از نحوه های مختلف برائ اضافه کردن بە پول راکد استفاده بکنید .

۵- ۱۰ سال طاقـت کنید!

اگر بتوانید تمام قدم های بالا را با موفق یت بردارید در طی ۱۰ سال ثروت خوب ی را برائ جمع کرده اید. ممکن است این راه ها شاهکار نباشند اما آسانترین راه ها برائ کسب ثروت هستند .

۶- نقشه بریزید

ی حقوق ماهیانه تان را گرفتید آن را بە چند بخش تقسیم بکنید . اول مواد خوراکی را کە در ماه می بایست مصرف بکنید تهیه بکنید . اما در میزان اعتدال (گوشت، برنج، مرغ، ماکارونی …) میزان ی از پول ها را برائ اتفاقهای غیرمترقبه کنار بگذارید. مانند میهمان، و … در همان ابتدا پول قبض های آب برق گاز تلفن را پرداخت بکنید و بقیه پول های باقیمانده را بە روزهای ماه تقسیم بکنید همان میزان تعیین شده برائ هر روز را در دساسترس قرار دهید. از اول صبح با این پول، برائ صبحانه، ناهار و شام برنامه ریزی بکنید . تا جایی کە می توانید بیشتر از میزان تعیین شده خرج نکنید. سعی بکنید با اتوبوس رفت آمد بکنید و یا اگر با تافردی رفت و آمد می بکنید هر چه پول خرد از هر طریقی اضافه می آورید بە هیچ عنوان خرج نکنید بلکه داخل یک قلک بریزید. در انتها سال تا میزان نسبتا بسياري مساله تان را حل می نماید .

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کاربرد های آباژور در موارد مختلف

کاربرد های آباژور در موارد مختلف اگر نور نباشد زندگی غیر ممکن خواهد بود. شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn
close
خرید بک لینک قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس خرید وی پی ان