یکشنبه , مرداد ۱۰ ۱۴۰۰
خانه / دسته‌بندی نشده / لیپوماتیک

لیپوماتیک

روش لیپوماتیک ترین نحوه تخلیه چربی از بدن با نتیجه ای کاملا مفرق و باور نکردنی در مقایسه بابقیه روش های تخلیه چربی مثل ساکشن ویا لیپولیزر است.
7 j لیپوماتیک
لیپوماتیک

روش لیپوساکشن به مفهوم خارج کردن چربی های منطقه ای و موضعی با قدرت مکش است. سالها است که اینروش انجام می شود ابتدا با دستگاههای قدیمی نیاز به بستری و بیهوشی عمومی بود اندازه چربی کمتری خارج می شد میزان خونریزی تورم ودرد بیشتر بود همچنین ً بیمار تحت بیهوشی عمومی تهدید ات آن قرار می گرفت اقطعا ل آمبولی بیشتر بود و بیمار حدود یک سایز کم می شد. با ابداع روشهای نوین بتدریج پزشکان رو به روشهای کم تهدید تر و سریعتر آوردند.

در نحوه اولتراسونیک چربی با قدرت امواج گرمایی شکسته و پس با دستگاه مکش خارج می شد ،‌اینروش هم به علت اثرات گرمایی می تواند باعث سوختگی و از دست رفتن پوست و سوختگی بافتهای عمقی شود .

درروش لیپولیزر استفاده از لیزر قبل از انجام لیپوساکشن است یعنی بعد از تزریق مایع تامی سنت چربیها به یاری لیزر شکسته می شوند پس به صورت چربی مایع شده خارج می شود، اینروش اما در دست پزشکان محتاط و ماهر مساله خاصى بدنبال نداشت ولى در مسائل ى ب بى احتیاطى پزشک و یا مصرف از دستگاه هاى غیر استاندارد با درجات بالا ، سوختگى پوست یا فیبروز و سفت شدن منطقه اى زیر پوست دیده میشد و ناصافی سطح پوست در اکثر مسائل دیده می شود..

به همین محققان همواره در جهت اصلاح این مشکلات بفکر ابداع و تولید دستگاهي بودند که علاوه بر آسان تر بودن ،بیتهدید تر و کم عارضه تر هم باشند اما لیپوماتیک روشی کاملا سرپایی بدون نیاز به بیهوشی بوده واندازه بسياري از چربی تنها در یک جلسه تخلیه می شود که همراه با کمترین ورم کبودی، درد بدون تهدید ایجاد آمبولی است.

درروش Lipomatic، سلول های چربی، ابتدا بروش کاملا فیزیکى نه اشعه و یا گرما تخریب شده و بوسیله حرکات لرزشی کانولا بصورت آزاد در می آید پس این چربی به آرامی و بدون درد خونریزی بوسیله دستگاه از بدن خارج می شود.

Lipomatic مساله ایمنی را که درراهنمای سنتی لیپوساکشن وجود داشت را رفع کرده است سیـستم امنیتی فعال آن حفاظت از بافتهای حساس بدن (اعصاب، رگهای خونی، ماهیچه ها) را برعهده دارد . در اینروش هدف اکثرا کم کردن وزن نیست بلکه تغییر سایز، اندازه و فرم است . این عمل بسیار راحت بدون عارضه است و نتیجه آن بسیار رضایت بخش است.

اینآموزش نه فقط باعث افتادگی بیشتر پوست نمی شود بلکه به طور اعجاب انگیزی به سفت تر شدن و لیفت پوست نیزکمک می نماید .به طوریکه حتی بلافاصله بعد از انجام لیپوماتیک و با وجود تخلیه چربی شلی پوست کاهش می یابد نکته مهم و جذاب این است که کاهش سایز تا مدتها بعد از عمل ادامه دارد و باعث رفع سلولیت می شود .

بدلیل عدم استفاده از لیزر عدم ایجاد گرما در بافت چربى امکان فیظهور در بافت زیر پوست بسیار کم است و به این علت گزینش دستگاه لیپوماتیک براى شکم خانمهایی که تهم اکنون زایمان نداشته اند مناسب تر است .

همين طور اینآموزش براى افرادى که قبلا ساکشن یا لیپولیزر شده اند واز نتایج آن راضی نیستند و بافت چربى سفت فیظهور شده است مناسب تر ازبقیه روشهاى قبلى است.

این دستگاه که بوسیله سازمان غذایی دارویی آمریکا FDA تایید شده است و در ۵۰ کشور جهان مصرف می شود، سیسـتم ی قابل اعتماد است که با روشی بی تهدید تاثیر گذار دقیق، این امکان را می دهد که نسبت به تخلیه چربی به طور کاملا یکنواخت و طبیعی از مناطقی مانند شکم پهلو پشت باسن ران ساق و حتی اندازه اندک از چربی های موضعی در مناطقی مانند غبغب ، بالای سینه بزرگی سینه آقایان اطراف زانو برداشت اندامی قشنگ و متناسب را در یک جلسه بدست آورد به همین اینآموزش به پیکرتراشی نیز مشهور است.

درشیوه لیپوماتیک دوره نقاهت بعد از عمل بسیار کوتاهتر بین ۳ تا ۷ روز است دوره مصرف از گن هم حدود دو هفته است .

نکته قابل توجه آنکه بدلیل عدم آسیب به سلولهای چربی به طور همزمان می توان چربی خارج شده را به هر بخش ی از بدن مانند باسن سینه ، صورت (گونه ، لب خطوط وچروکهای پوستی ) پشت دست … تزریق کرد.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چیز هایی که باید در مورد درهای اتوماتیک دانست

چیز هایی که باید در مورد درهای اتوماتیک دانست برای اولین بار خرید در های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn
close
خرید بک لینک قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس خرید وی پی ان