پنج شنبه , اردیبهشت ۱۶ ۱۴۰۰
خانه / مقالات / آسانترین راه برای لاغری شکم و پهلو

آسانترین راه برای لاغری شکم و پهلو

پارت ‌های پایین شکم پهلوها، نواحی هستند که با ورزش و رژیم غذایی به سختی لاغر می‌شوند. هیچ رژیم غذایی سریع یا قرصی وجود ندارد که باعث لاغری زود در نواحی شکم شود. امروزه از بسياري متدها با مصرف از دستگاه‌های لاغری جهت لاغری موضعی شکم و پهلو مصرف می‌کنند.
bellies fatness1 آسانترین راه برای لاغری شکم و پهلو
لیپوماتیک چیست؟

لیپوماتیک,لیپوماتیک چیست؟,لیپوماتیک تهران

روش‌های لاغری موضعی دارای انواع گوناگونی هستند . برخي به همین دلیل ش‌ها حاوی دستگاه LPG است که با یاری مکش بافتی و فشار مکانیکی معین باعث خرد شدن سلول‌های چربی می‌شود؛ دستگاه RF Contouring است که با کمک امواج رادیویی بر روی بافت چربی سبب ارتقا جریان خون و بیشتر شدن کار سلولی و متابولیسم در نتیجه بیشتر شدن چربی سوزی می‌شود؛ مزوتراپی که با مصرف از داروهای ویِژگزینشه در دوز کم در طی تزریقات مکرر مستقیم وارد بافت چربی می‌شود؛ امواج صوتی که با استفاده از تکنولوژی نو کویتیشن سبب لاغری موضعی می‌شود؛ و کرایولیپولیز که یکروش غیرتهاجمی برای حذف سلول‌های چربی است. انتخاب این روش‌ها بسته به شرایط بیمار و نظر پزشک در نظر گرفتن ویژگی ها و معایب جهت بیمار انجام می‌گیرد.

چنانچه به فکر لاغری سريع با دستگاه نیستید، یکی از مهمترین عوامل در یاری به كم شدن چربی شکم و پهلو ورزش‌های قلبی-عروقی به صورت منظم می‌باشد. این بدان معنا نیست که گهبعضی پیاده‌روی بکنیم. به طور کلی بسته به سن شخص حداقل ۱۵ تا ۲۰ دقیقه، ۵ روز در هفته طوریکه ضربان قلب تند بزند پیاده‌روی انجام دهیم. دومین علت ی که به لاغری موضعی کمک می‌کند تهیه و تولید توده عضلانی در بدن است که کمک می‌کند کالری بسوزد ذخیره چربی کاهش یابد. مصرف از دستگاه‌های بدنسازی یا شرکت در پیلاتس ۲ تا ۳ بار در هفته می‌تواند موثر باشد. در مدت انجام آزمایش ات ورزشی برای لاغری، توجه به رژیم غذایی با اهمیت زیاد می‌باشد. تذکر به هرم رژیم غذایی یکی از برترین راه‌ها جهت لاغری شکم و پهلو می‌باشد.

جراحی چاقی اشاره به هر نوعروش پزشکی دارد تا فرد به جای از دست دادن وزن به طور فیزیکی، ساختار دستگاه گوارش، به‌خصوص روده کوچک معده را تغییر دهد. البته اگر چه دستورالعمل دقیق شاید بسته به کشور تخصص پزشکان مفرق باشد، شخصی به طور کلی چاق در نظر گرفته می‌شود که درصد بالایی چربی باشد. چاق بودن می‌تواند عواقب جدی سلامت ی از عبارت دیابت و مریضی ‌های قلبی را داشته باشد. افراد چاق ناموفق در از دست دادن میزان قابل توجه ی از وزن می باشند پس در صورت واجد شرایط بودن تحت جراحی چاقی بوسیله پزشک برای كم شدن وزن قرار می‌گیرند.

یکی از وسیع ‌ترین انواع جراحی چاقی، با‌ی‌پس معده شناخته می‌شود. این عمل توسط جراح انجام شده که اندازه معده را با مصرف از دوختن كم شدن می‌دهند. پس از آنجا که میزان محیط در دسترس معده به شدت کوچکتر شده باعث می‌شود شخص سریعتر سیر شود. اگر چه بای‌پس معده احتمال دارد باعث كم شدن وزن شود ولی می‌تواند عوارض جانبی حاوی تهوع، استفراغ و حتی سوء‌تغذیه در گاهي موارد در صورت جذب نشدن مواد مغذی داشته باشد. روش‌های دیگر جراحی چاقی؛ گاستروپلاستی، گاستریک بای‌پس و گاستریک باندینگ می‌باشد. جراحی‌های كم شدن وزن موارد متعدد و زیاد جدی را دارند که اکثرا ٌ به كم شدن دریافت مواد مغذی یا خود عمل جراحی مربوط می شود؛ عوارضی از قبیل التهاب بافت ریه (پنومونی)، لخته‌های خونی، عفو نت، سنگ کیسه صفرا، فتق، تهوع، استفراغ و کمبود مواد مغذی در بدن را حاوی می شود.
به موازات روش‌های تهاجمی ذکر شده، روش‌های غیر تهاجمی جهت لاغری مانند استفاده از کرایولیپولیز، کویتیشن وجود دارند که با مکانیسم‌هایی منجر به تخریب بافت چربی و آزاد شدن آنها به سمت سیـستم لنفاوی و پس کبد منجر می‌شود. در روش‌های غیر تهاجمی به این دلیل که هیچطور چربی از بدن خارج نمی‌شود، باعث كم شدن سایز لاغری موضعی در نواحی مانند لاغری شکم و پهلوها، ران‌ها غیره می‌شود تأثیر کمتری نسبت به جراحی‌های چاقی دارد.
به طور کلی روش‌های تهاجمی لاغری در افرادی که شاخص توده بدنی در محدوده طبیعی هستند مفید بوده جهت افراد زیاد چاق یا آنهایی که نمی‌توانند ورزش کنند مورد مناسبی نمی‌باشد.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کاربرد های آباژور در موارد مختلف

کاربرد های آباژور در موارد مختلف اگر نور نباشد زندگی غیر ممکن خواهد بود. شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn
close
خرید بک لینک قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس خرید وی پی ان