سه شنبه , مرداد ۱۲ ۱۴۰۰
خانه / مقالات / ثبت شرکت درقاره اروپایی

ثبت شرکت درقاره اروپایی

GermanyCompanyRegistrationLogo 300x150 fa ثبت شرکت درقاره اروپایی

ثبت شرکت ها

هر چند که تخصص ما ثبت شرکـت و راه اندازی کسب و کار در کشورهای آلمان و ایتالیا است اما امکان ثبت مجموعه را در کلیه کشورهای اروپایی برای مشتریان تقبل می نماییم. شرکـت گسترش تجارت بین الملل، کلیه امور مرتبط به ثبت کمپانی را در کشورهای آلمان و ایتالیا بعهده گرفته و از همه پتانسیل های مشاوره ای وسائل های برای راه اندازی شرکت فوق به مشتریان یاری خواهد نمود.

بسته به قوانین هر از کشورهای آلمان ایتالیا، ثبت مجموعه در امتداد آن، فرصت ها مزیت های وابسته به تاسیس کمپانی ، در کشور مورد نظر کمی متغیر است. لذا ضروری است از شرایط حاکم بر دو کشور بصورت جداگانه مطلع گردید.

اگر مایل به ثبت شرکـت در آلمان می باشید،طیف وسیع ی از مورد ها را جهت انتخاب پیش رو دارید. شما می توانید محتاط عمل بکنید با دفتر فروش انفرادی همراه با دفتر پشتیبانی شروع کنید. همين طور می توانید بدون داشتن سرمایه زیاد شرکـت را احداث بکنید . و یا حتی می توانید کسب و کار واقعی در آلمان داشته باشید. مجموعه گسترش تجارت بین الملل، هر نوع کمپانی ی را که مایل باشید برای شما ثبت می نماید .

کلیه افراد حقیقی یا حقوقی که تمایل ب در بازار بین المللی آلمان را دارند می توانند بطور رسمی مالک کمپانی در آلمان گردند. از خصوصیات ی بارز مجموعه آلمانی این است که نیاز به سهامدار آلمانی نیست و متقاضی می تواند مالکیت تمام سهام مجموعه را داشته باشد . معمولا ویژگی ها ی ثبت کمپانی در آلمان به ترتیب ذیل است :

مالکیت ۱۰۰ در ۱۰۰ سهام کمپانی
برخورداری از فرصتهای کسب و کار فراوان
شرکت در مناقصات مزایدات بین المللی
امکان تجارت با کل جهان بدون هیچ نوع محدودیتی
امکان افتتاح حساب بانکی بدون مالیات در دیگر کشور ها
امکان دریافت اقامت برای مدیر علت شرکت بهمراه خانواده
(با ثبت شرکـت در آلمان سهامداران مجموعه از ویزای تجاری مولتی ( شینگن ) برای ۲۷ کشور اروپایی برخوردار خواهند شد).
تولید محصولات تحت لیسانس مجموعه آلمانی در ایران یا دیگر کشور ها مثل چین و فروش در جهان حتی در کشور آلمان
بدست آوردن اعتبار شغلی برای تجارت با شرکـت های آلمانی و غیر آلمانی
امکان دریافت وام های تجاری با کارمزد حداکثر ۴ در صد سالیانه

با توجه به قوانین مهاجرت کشور آلمان ، دریافت اقامت شخص متقاضی ( مجرد یا متاهل همراه با خانواده همسر کلیه فرزندان مجرد زیر ۱۸ سال) از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت تجاری میسر است .
قانون شرایط اقامت مشروحه ذیل شرایط استثنایی و موقتی است و دولت آلمان معین نکرده است که تا چه زمان این روند اعتبار دارد. ولی در صورت تشکیل پرونده متقاضی چنانچه دولت آلمان قانون شرایط اقامت را متوقف نماید، حاوی پرونده های جاری متقاضیان نخواهد شد. ( عطف به ماسبق نمی شود ) همچنین متاسفانه هر روز با توجه به حساسیت های موجود جهت متقاضیان ایرانی شرایط توجیه کردن سازمانهای ذیریط جهت موافقت اقامت، سخت تر شده بدیهی است وکلای حقوقی شرکـت میبایست در صورت درخواست متقاضی در اسرع زمان عمل نمایند. لذا لازم است متقاضی نیز در این خصوص سریع تصمیم گیری نماید.
از نظر قانونی چند شرط مهم زیر جهت تقاضای درخواست اقامت کشور آلمان ضروری ضروری است :
متقاضی میبایست با ارائه مدرک معتبر ( نامه رسمی بانک از هر کشور ایران یا غیره ) ثابت نماید که دارای سرمایه نقدی حداقل بمیزان ۲۵۰٫۰۰۰ یورو است . ضروری به شرح است که احتیاج به انتقال هیچ سرمایه ای به آلمان نیست و تنها جنبه اطمینان دولت آلمان جهت تامین هزینه های آتی متقاضی خانواده اش است .
نکته: چنانچه چنانچه پول ارزیابی به طریقی که در بالا ذکر شد موجود نباشد میتوان اهمیت زمین یا خانه که سند یا پارت ی از سند بنام متقاضی باشد و از طریق کارشناس دادگستری اهمیت گذاری شود ( ترجمه رسمی ) کفایت می نماید .
ارائه طرح و برنامه تجاری یا صنعتی ( Business Plan ) قابل قبول ، سودآور قابل اجرا در کشور آلمان ( در این زمینه شرکـت گسترش تجارت بین الملل، توسط متخصصین رسمی آلمانی خود، شما را بخوب ی یاری می نماید این وهله جزء تعهدات این شرکـت است . ). آشنایی پایه زبان خارجی مثل انگلیسی، آلمانی، فرانسه یا ایتالیایی یکی از موارد این پروسه محسوب می گردد.
نکته: شرایط دریافت اقامت دائم برای متقاضی خانواده تحت تکفل ایشان میبایست میزان کارکرد حساب بانکی و تعرفه های متقاضی در کشور آلمان از تاریخ ورود شروع کار تجاری تا انتهای ۳ سال آینده، ۲۵۰٫۰۰۰ € یورو باشد .
همچنین ً یادآور می شود کلیه نرخ های شخصی خود و خانواده و همچنین خریدها و هزینه های تجاری در آلمان ( کرایه منزل یا خرید خانه خوراک پوشاک هزینه های کاری، حقوق ماهیانه مدیرعلت مبالغ پرداخت شده به مجموعه ما . . . ) حاوی آن ۲۵۰٫۰۰۰ € یورو محسوب خواهد شد.

یکی از معمول ترین فرم ثبت مجموعه در آلمان، مجموعه نوع GmbH است. شروط درخواست برای ثبت کمپانی اخذ اقامت بقرار زیر است:

طرح توجیهی اقتصادی (Business plan) قابل قبول مورد تائید اداره بازرگانی آلمان باشد.
شرکـت گسترش تجارت بین الملل، با دارا بودن تیم اقتصادی خبره مجرب مشتریان را در تولید طرح توجیهی یاری خواهد نمود.
ارائه زندگی نامه (مدرک تحصیلی مدارک شغلی ) جهت ارائه به سفارت آلمان
گردش مالی ۲۵۰۰۰۰ یورویی (معادل ۷۰۰۰ یورو در ماه) تا انتها ۳ سال اول شروع کار شرکـت
شرایط دریافت اقامت دائم جهت متقاضی خانواده تحت تکفل ایشان میبایست میزان کارکرد حساب بانکی نرخ های متقاضی در کشور آلمان از تاریخ ورود و شروع کار تجاری تا انتهای ۳ سال آینده، ۲۵۰٫۰۰۰ € یورو باشد . همچنین ً یادآور می شود کلیه نرخ های شخصی خود و خانواده و همچنین ( همه هزینه های پرداختی مانند اجاره مسکن خرید وسایل شرکـت حقوق کارمندان ، خوراک پوشاک و… ) حاوی آن ۲۵۰٫۰۰۰ € یورو محسوب خواهد شد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کاربرد های آباژور در موارد مختلف

کاربرد های آباژور در موارد مختلف اگر نور نباشد زندگی غیر ممکن خواهد بود. شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn
close
خرید بک لینک قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس خرید وی پی ان